Pzt – Cmt: 9:00 – 19:00, Paz: Kapalı

Hakkımızda

Özel Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; gelişmiş teknolojik altyapısı, uzman ve dinamik doktor kadrosuyla Türkiye’nin tamamına hizmet veren bir diş sağlığı merkezidir. 2000 yılından bu yana faaliyette olan laboratuvarı ile ağız ve diş sağlığı alanında sayılı ürün ve teknoloji üreticilerden biri konumundaki Özel Dental, müşterilerine uluslararası standartlarda yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

En güncel teknolojilerle ve hasta odaklı hizmet anlayışını birleştirerek Türkiye diş sağlığı sektöründe fark yaratmayı hedefleyen Özel Dental, genişleyen hizmet ağı ve sürekli artan hasta portföyü ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı başarmıştır. Şu ana kadar 30 binin üzerinde hastayı başarıyla tedavi eden sağlık merkezi, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışından da hastalar kabul etmektedir.

Hasta deneyimi

Yüksek teknolojiyle hasta memnuniyetini birleştiren yenilikçi bir yaklaşımı merkezimize alıyoruz.

Veri güvenliği

Özel Dental ile tedaviniz için paylaşacağınız tüm veriler güvence altındadır. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

Yüksek kalite

En son teknolojilerle donatılmış kendi laboratuvarımızda üst kalite ürünlerimizi üretiyoruz.

Yaş limiti

Tedavide bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Kliniğimizde her yaştan hastayı kabul ediyoruz.

Özel Dental, sağladığı tedavi hizmetlerinin yanında ürettiği son teknoloji diş sağlığı ürünleriyle de sektörün büyümesine ve genişlemesine katkıda bulunmaktadır. Bünyesinde yer alan tam kapsamlı laboratuvarda 3D modelleme, baskılama ve robotik gibi tekniklerle üretilen ürünler Türkiye çapındaki çok sayıda kliniğe gönderilmekte ve özel ağız, diş ve çene operasyonlarında profesyoneller tarafından kullanılmaktadır.

Diş hekimliği alanındaki tüm branşlarda hizmet veren Özel Dental; ortodonti, endodonti, pedodonti, protez, cerrahi, periodontoloji ve radyoloji alanlarında, her biri kendi alanında çok yüksek tecrübeye sahip uzmanlarla birlikte çalışmaktadır. Büyükten küçüğe her işlem, kendi alanında uzmanlık ve tecrübesi olan doktor tarafından gerçekleştirilir. Mesleki etikten asla ödün vermeyen bir iş anlayışıyla tamamen hasta memnuniyeti odaklı çalışılmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi 09:00 - 19:00
Salı 09:00 - 19:00
Çarşamba 09:00 - 19:00
Perşembe 09:00 - 19:00
Cuma 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 16:00
Pazar Kapalı